Наші народи мають спільні цінності: Олена Зеленська привітала коронацію Чарльза ІІІ

Наші народи мають спільні цінності: Олена Зеленська привітала коронацію Чарльза ІІІ

Перша леді України Олена Зеленська привітала короля Великої Британії Чарльза ІІІ з коронацією. Дружина Президента України побажала монарху успішного правління, а його країні - процвітання.

"Для нас із Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем честь - перебувати сьогодні на коронації Його Величності та Королеви Камілли тут, у Вестмінстерському абатстві, щоб від імені всієї України побажати успішного правління та процвітання країні", - заявила перші леді.

Олена Зеленська також подякувала Чарльзу ІІІ за його позицію щодо України.

"Разом з Україною виступаємо на захист свободи й суверенітету перед неспровокованою агресією" – цінуємо ці слова та позицію Короля Чарльза ІІІ. Україна одразу знайшла в його особі послідовну підтримку та розуміння", - зазначила перша леді.

І додала: "Наші народи мають спільні цінності: життя, свободу, демократію. Нехай саме вони стануть ознакою епохи Ваших Величностей і для Сполученого Королівства, і для нас".

Як повідомляли "Ми-Україна", у Лондоні відбувається одна з найбільших подій цього року — коронація Чарльза ІІІ - нового британського короля - та королева-консорт Камілли. Чарльз III вже прибув до Букінгемського палацу.

Головне