На Луганщині пораненим окупантам вже не вистачає місць у лікарнях: забиті навіть коридори  

На Луганщині пораненим окупантам вже не вистачає місць у лікарнях: забиті навіть коридори  

В лікарняних закладах окупованих міст та сіл Луганщини катастрофічно бракує місць для поранених російських солдатів, спостерігається також і нестача медперсоналу. "Захворілих від куль" окупантів вже почали розміщувати в актових залах та коридорах, інформує Луганська ОВА. 

“Тим часом в Луганську під потреби захворілих від куль ЗСУ росіян в будівлі обласної лікарні переоблаштували навіть актову залу. Пораненими зайняті навіть коридори. Аби лікувати їх росіяни звозять медиків з різних регіонів рф”, - йдеться у повідомленні. 

В ОВА додають, що роботи у російських медиків стає все більше - “бо лише за 11 січня підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів поблизу Стельмахівки і Кремінної”. 

Окрім того, на Луганщині ворог намагається максимально обмежити використання людей гривень. Задля цього окупаційна влада інтенсивно проводить перевірки місцевого населення. Під час рейдів російські загарбники змушують людей видаляти з телефонів застосунки українських банків, зокрема Ощадбанку, Приватбанку та monobank. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, у тимчасово окупованому Маріуполі зараз в чотири рази вищі ціни на продукти, ніж у будь-якому супермаркеті України та вдвічі вищі за ціни в Москві.

Головне