На Київщині привласнили 2 млн грн на ремонті ветеранського центру: фігурантів затримано

На Київщині привласнили 2 млн грн на ремонті ветеранського центру: фігурантів затримано
Фото: https://kv.npu.gov.ua/news/pryvlasnennia-ponad-2-miliony-hryven-politsiia-kyivshchyny-povidomyla-pro-pidozru-piatom-zlovmysnykam

На Київщині правоохоронці затримали п'ятьох учасників злочинної групи, які привласнили понад два мільйони гривень державних коштів. 

Про це йдеться на сайті головного управління Національної поліції в Київській області.

Як зазначають правоохоронці, у схемі приймали участь директор державного підприємства, його заступник, колишній керівник центру, представники підрядних організацій та інженер технічного нагляду.

За даними слідства, фігуранти систематично вносили до актів виконаних робіт неправдиві відомості. Вони завищували фактичні обсяги ремонтів, вартість будматеріалів та підробляли дані щодо якості робіт. Щоб легалізувати оборудку, залучений інженер технагляду підписував документи “наосліп”, взагалі не контролюючи процес.

Окрім розкрадання бюджету директор фіктивно працевлаштував двох осіб і оформив їм бронювання, аби ті могли уникнути мобілізації. 

Наразі п’ятьох фігурантів затримали. Слідчі поліції за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури вже повідомили їм про підозру за фактами привласнення майна, відмивання грошей та перешкоджання діяльності ЗСУ. 

Як писав “Ми-Україна” раніше, у Сумах викрили корупційну схему в одній із місцевих лікарень, де вимагали кошти за проведення операцій та процедур, які повністю фінансує держава.

Головне