На Хмельниччині 26-річний чоловік погрожував поліцейським автоматом, які прибули на виклик щодо домашнього насилля

На Хмельниччині 26-річний чоловік погрожував поліцейським автоматом, які прибули на виклик щодо домашнього насилля
Фото: Нацполіція

У Кам’янець-Подільському районі правоохоронці затримали 26-річного чоловіка, який під час реагування на виклик про домашнє насильство вийшов до поліцейських зі зброєю та почав їм погрожувати.

Про це повідомили в Нацполіції.

Подія сталась 22 червня близько 15:30 у селі Ставище. За даними поліції правоохоронці прибули до приватного домоволодіння на виклик, в цей момент фігурант вийшов до них у бронежилеті та зі зброєю. За даними правоохоронців, він направив автомат у бік поліцейських та почав висловлювати погрози.

Щоб уникнути загострення ситуації та убезпечити громадян, правоохоронці відійшли на безпечну відстань. Для затримання озброєного чоловіка було введено спеціальну поліцейську операцію "Грім", до якої залучили спецпризначенців.

В результаті чого чоловіка вдалося оперативно затримати. Під час спецоперації ніхто не постраждав. Наразі правоохоронці працюють зі співмешканкою затриманого, життю та здоров’ю якої вже нічого не загрожує.

Слідчі продовжують встановлювати всі обставини події та проводять необхідні процесуальні дії.

Як писав "Ми-Україна" раніше, на Дніпропетровщині затримали 24-річного чоловіка, який здійснював катування 16-річної вагітної співмешканки.

Головне