У Дергачах у Харківській області сапери ДСНС знешкодили 500-кілограмову бомбу, яка не вибухнула після ворожого обстрілу.
Про це повідомляє МВС України.
Боєприпас впав на територію приватного домоволодіння та зруйнував господарську будівлю.

Працівники ДСНС евакуювали людей, дістали ФАБ із п’ятиметрової глибини, вивезли на спеціальний майданчик та знищили контрольованим підривом.
"За допомогою інженерної техніки фахівці ДСНС на глибині приблизно п’ять метрів вилучили та транспортували нерозірвану авіабомбу на підривний майданчик, де знищили її шляхом контрольованого підриву", - додали у ДСНС.

Рятувальники нагадали, що у разі виявлення підозрілого або вибухонебезпечного предмета не наближайтеся до нього, не торкайтеся та негайно повідомте за номером 101 або 102.

Як писав "Ми-Україна" раніше, вороже військо пізно ввечері 22 червня атакувало околиці Сумської громади керованою авіаційною бомбою, у результаті чого постраждали троє осіб.