На Херсонщині готують план евакуації людей на випадок масованого обстрілу області

На Херсонщині готують план евакуації людей на випадок масованого обстрілу області

Влада Херсонщини розробляє план евакуації людей у разі масованого обстрілу області. Наразі керівництво регіону "завчасно опрацьовує шляхи евакуації цивільного населення", розповів очільник місцевої ОВА Олександр Прокудін.

Він наголосив на тому, що останніми днями російське окупаційне військо посилило обстріли всієї України, Херсонщини зокрема. Лише за минулу добу по області ворог випустив 177 снарядів з артилерії, РСЗВ, мінометів та танків.

"Гинуть українці, цілі родини, діти. Я не можу допустити, щоб постраждали херсонці. Я не хочу допустити повторення тих жахливих подій, коли люди не могил вибратися з-під обстрілів. Тому дав доручення завчасно працювати шляхи евакуації цивільного населення у разі масованого обстрілу області. Визначені безпечні маршрути виїзду автотранспортом з населених пунктів, місця тимчасового проживання людей, забезпечення їх ліками, їжею та усім необхідним. Складаються списки маломобільних осіб, які не можуть самостійно дістатися до місця збору, а також багатодітних сімей, що поживають у безпосередній близькості до лінії зіткнення", - зазначив він.

Відповідне доручення, за словами Прокудіна, доведено до всіх начальник військових адміністрацій.

Як відомо, наразі українські оборонці працюють над визволенням з-під окупації лівобережжя Херсонщини. В ОК "Південь" раніше цього місяця заявили, що росіяни готуються до чергового "жесту доброї волі". На користь цього свідчать кілька фактів: окупанти облаштовують оборонні рубежі, мінують все узбережжя на лівому березі, а також, що вони запаслися цивільним одягом та спакували все майно, яке "намародерили".

Як писав "Ми-Україна" раніше, хакерська програма Китаю є найбільшою у світі і нараховує у 50 разів більше кваліфікованих ІТ-фахівців, ніж американське ФБР.

Головне