В Ізюмському районі Харківської області на ворожих мінах підірвалось дві людини. Їх наразі вже госпіталізували у лікарні.
Про це повідомила прес-служба Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області на сторінці Facebook. Як зазначається, у п'ятницю, 14 квітня, трапилося одразу два випадки підриву людей на мінах в цьому районі.
"14 квітня в Ізюмському районі сталося два випадки підриву цивільних людей. Перший випадок стався близько 11:00 біля села Степове під час обходу лінії електропередач працівниками "Харківобленерго", - йдеться в повідомленні ДСНС.
При цьому чоловік 1977 року народження наступив на міну. У результаті цього він отримав травматичну ампутацію правої стопи.
"Другий (випадок - ред.) – стався прямо на ринку у м. Ізюм на вул. Цусимській. Жінка, 1994 року народження, під час господарювання поряд з кіоском наступила на протипіхотну міну (ймовірно ПФМ-1)", - додали в ДСНС.
Вибухом жінці пошкодило ногу. Наразі всі постраждалі перебувають на лікуванні в лікувальних закладах.
Харів'ян та мешканців регіону заакликають бути уважними та обережними, не рухатися невідомими чи не перевіреними ґрунтовими дорогами, не чіпати будь-які підозрілі та незнайомі предмети, не відвідувати ліси, лісосмуги, поля, пойми річок та інші відкриті простори. Особливо це стосується тих місць, де точилися бої, або які перебували під ворожою окупацією.
![](https://i3.ytimg.com/vi/Mv6PEi0hRmg/maxresdefault.jpg)
Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабінету Міністрів України заявив, що Україна започатковує нову державну політику з гуманітарного розмінування територій. Також планується створити коаліцію держав для допомоги у цій галузі.