На Донеччині евакуюють дітей з родинами із семи населених пунктів

На Донеччині евакуюють дітей з родинами із семи населених пунктів

Внаслідок посилення обстрілів з боку росіян влада прийняла рішення вивезти дітей із міста Лиман та шести населених пунктів Донецької області. Про це повідомляє пресслужба Донецької обласної військової адміністрації.

Відомо, що в регіоні погіршилася ситуація з безпекою.

"Евакуювати дітей будуть з Лиману, сіл Липове, Нове, Карпівка, Ставки Лиманської громади, села Прогрес Гродівської громади та селища Зоря Іллінівської громади", - йдеться в повідомленні.

В ОВА чекають на погодження цього рішення від Координаційного штабу з питань проведення обов'язкової евакуації населення в умовах військового стану.

Влада закликала жителів Донеччини евакуюватися до безпечних регіонів з України.

Нагадаємо, що у Херсонській області та самому Херсоні посилились обстріли, особливо керованими авіабомбами. У зв’язку з цим місцева влада закликає евакуюватись. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, з початку чергового наступу росіян евакуювали 10 314 людей із Чугуївського, Харківського, Богодухівського районів Харківської області. 

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.