МВС відзвітувало про ситуацію на затоплених територіях: евакуйовано 2 334 особи, підтоплено 3 375 будинків

МВС відзвітувало про ситуацію на затоплених територіях: евакуйовано 2 334 особи, підтоплено 3 375 будинків

На Херсонщині станом на 18:00 четверга, 8 червня, вже вдалося евакуювати 2 334 осіб. Про це повідомили у Міністерстві внутрішніх справ України.

Найбільше людей евакуювали з мікрорайону "Корабел" - 1 765 осіб. Ще 210 осіб вивезли із Корабельного району Херсона, 89 - з Інгульця, 75 - з Садового, 41 - з Тягинки, 27 - із Дніпровського району Херсона, 19 - із Білозерки, по 10 осіб - із Суворовського району Херсона, Бургунки та Микільського. Також 14 людей вдалося евакуювати із Краснолюбецького, по 4 людини - з Бобрового Кута, Понятівки та Ясної Поляни.

Також в МВС наголосили, що евакуація триває.

У той же час очільник Міністерства Ігор Клименко зазначив, що після підриву дамби Каховської ГЕС підтопленими залишаються 3 375 будинків.

"Третій день уся Україна бореться з наслідками катастрофи, яку викликала атака збройних сил РФ на Каховську ГЕС. На цей час евакуйовано 2 272 особи (за останніми даними 2 334 особи, - ред.), підтопленими залишаються на цю мить 3 375 осель наших громадян", - йдеться у повідомленні.

Наразі триває порятунок людей з Баштанського району Миколаївської області, звідти вже вивезли близько 800 осіб, та з території мікрорайону Острів у Херсоні. Евакуацію проводять не лише рятувальники, але і волонтери.

Як повідомляли "Ми-Україна", окупанти розселяють людей, що евакуювалися з затоплених населених пунктів на Херсонщині, у місцях дислокації російських військ.  Росіяни так хочуть убезпечити себе, тому і прикриваються мирними жителями.

Головне