Мобілізація на росії. Чи зможе нова хвиля зупинити контрнаступ ЗСУ - оцінка ГУР

Мобілізація на росії. Чи зможе нова хвиля зупинити контрнаступ ЗСУ - оцінка ГУР

Російське керівництво планує 15 січня 2023 року дати старт новій хвилі мобілізації в рф. Однак це не допоможе окупаційному війську, переконаний представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Черняк. 

Він наголосив, що Сили оборони України готові як до додаткової мобілізації у рф, так і до запланованого загарбниками наступу,  завдяки якому вони сподіваються захопити під свій контроль нові території. 

Черняк додав, що зараз не може розкривати деталі планів стосовно подальшого наступу українського війська, однак за його словами, «є завдання Верховного Головнокомандувача та є плани Збройних сил по визволенню територій України».

 «Вони розуміють, що програють, і доказом цього можуть бути спорудження фортифікаційних споруд на тимчасово окупованих територіях: в Запорізькій області, на півдні окупованої Херсонщини, так і на півночі Криму. Тобто вони чітко розуміють, що там їм треба буде вести бойові дії і вони вже там будують оборонні споруди», – розповів представник воєнної розвідки.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у Пентагоні не думають, що Білорусь наразі має намір вступати у війну проти України. Навчання, які Білорусь проводить спільно з рф, не можна вважати ознакою підготовки до вторгнення.

Головне