Мінспорту: Українська делегація буде на всіх змаганнях, однак наші спортсмени не будуть змагатися з росіянами і білорусами

Мінспорту: Українська делегація буде на всіх змаганнях, однак наші спортсмени не будуть змагатися з росіянами і білорусами

Попри те, що українські спортсмени не змагатимуться з росіянами і білорусами, українська делегація буде присутня на всіх змаганнях. Про це розповів заступник міністра спорту України Матвій Бідний в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна".

Він наголосив, що українська делегація буде робити все можливе, аби домогтися дискваліфікації російський та білоруських спортсменів з будь-яких міжнародних змагань.

"Це хибне розуміння, що ми усуваємось з інформаційної площини, тим самим звільняючи її для росіян. Ми не плануємо, що ми просто от не поїхали і все. Просто спортсмени не братимуть участь у цих змаганнях як спортсмени, але все рівно делегація буде там знаходитися, все рівно ми будемо там, де це буде потрібно, все рівно ми будемо подавати протести. Все рівно ми відслідковуємо порушення навіть тих умовних критеріїв нейтральності, які сьогодні МОК запровадив. І будемо добиватися дискваліфікації росіян і білорусів з будь-яких міжнародних змагань", - заявив Бідний.

Нагадаємо, напередодні Міністерство молоді та спорту опублікувало наказ, яким забороняє українським національним збірним командам змагатися на турнірах, де братимуть участь російські і білоруські спортсмени.

Як повідомляли "Ми-Україна", срібний призер Олімпійських ігор з вільної боротьби Валерій Андрійцев вважає, що бойкот Олімпійських Ігор 2024 року в Парижі українськими спортсменами - крайній захід, на який може піти Україна.

Раніше глава Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах вчергове підтримав допуск росіян до міжнародних змагань.

Головне