Ляшко: важких постраждалих з Броварів лікуватимуть за кордоном

Ляшко: важких постраждалих з Броварів лікуватимуть за кордоном

Частину постраждалих внаслідок трагедії, яка сталась в Броварах Київської області 18 січня, відправлять на лікування за кордон. Про це заявив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко в ефірі національного телемарафону.

“Госпіталізовано 24 людини, декому була надана допомога амбулаторно, вони повернулися додому і перебувають під наглядом сімейних лікарів. 15 людей перебуває на госпіталізації. З них 10 потрапило до опікового центру в Києві, з цих 10 - шість  дорослих, чотири дитини. Лікарі працюють, щоб стабілізувати їх стан,  і паралельно ми працюємо з батьками, щоб підготувати всі документи і після стабілізації всіх тяжких пацієнтів відправити для лікування за кордон в європейські клініки для подальшого лікування”, - повідомив міністр охорони здоров’я.

Також він наголосив, що співробітники державних медичних закладів повинні бути готові до таких пацієнтів. При цьому Ляшко додав, що частину постраждалих будуть відправляти до закордонних медзакладів, тому що українські лікарні не можуть надати допомогу всім. 

Крім того очільник МОЗ розповів, що на місці падіння гелікоптеру в Броварах працювали п'ять бригад екстреної меддопомоги Київського обласного центру медицини катастроф та дві бригади національного рівня Центру медицини катастроф МОЗ.

Як раніше повідомляли “Ми-Україна”, до авіакатастрофи у Броварах, в якій загинуло керівництво Міністерства внутрішніх справ, може бути причетний хтось із середини.

Головне