Лубінець: З росії вдалося повернути ще одну українську дитину

Лубінець: З росії вдалося повернути ще одну українську дитину

В Україну вдалося повернути ще одну дитину, яка опинилась в росії. Про це у Telegram-каналі повідомив уповноважений Верховної ради України з прав людини Дмитро Лубінець.

"14-річна Вероніка, яка опинилася у РФ після того, як в Україну вдерлася країна-терорист, нині вже перебуває вдома. Її бабуся з жахом та сльозами на очах згадує, що довелося пройти, аби повернути онуку на рідну землю", - зазначив він. 

За словами омбудсмена, він та представник з прав людини в системі органів сектору безпеки й оборони Олександр Кононенко поспілкувалися повернутою українкою та її бабусею.

"Ми знаємо, який нелегкий шлях подолала жінка, аби перевезти внуку на територію України. На щастя, цього разу все вдалося", - йдеться в повідомленні. 

Лубінець додав, що неповнолітня пройде реабілітацію та отримає необхідну допомогу.

Нагадаємо, що російські окупанти масово вивозять у тимчасово окупований Крим та в росію українських дітей перед контрнаступом ЗСУ.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, в Україні стартує благодійна акція для дітей-переселенців. Вже з 5 квітня всі діти, які були змушені залишити свої домівки через війну, зможуть безкоштовно потрапити до центру Fly Park у ТРЦ “Dream Berry” у Києві.

Головне