Лубінець про трагедію у Дніпрі: російська омбудсменка Москалькова все бачила

Лубінець про трагедію у Дніпрі: російська омбудсменка Москалькова все бачила

Російська омбудсменка Тетяна Москалькова дізналася про влучання російської ракети у багатоповерхівку у Дніпрі відразу ж, як це сталося. Про це заявив уповноважений України з прав людини Дмитро Лубінець в ефірі телеканалу "Ми-Україна".

"Як тільки сталася трагедія, я цю інформацію оприлюднив у себе в Telegram-каналі. Коли ми з нею спілкувались, її співробітники сказали, що "підписані на ваш канал і все, що публікуєте - ми зразу показуємо Москальковій". Отже, те, що сталось - вона вже побачила", - розповів Лубінець.

Крім того він наголосив, що росія після трагедії в Дніпрі запустила інформкампанію, що в Україні нібито наростають рухи щодо припинення бойових дій та готовності до переговорів з рф.

"Росія залякує, росія хоче, щоб, напевно, українське суспільство було взірвано зсередини, щоб суспільство вимагало початку мирних перемовин. Cаме після трагедії в Дніпрі російська федерація запустила таку інформаційну кампанію, що нібито в Україні наростає рух щодо припинення бойових дій і змушення наших військових сісти за стіл переговорів", - зазначив омбудсмен.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, у Дніпрі до 23 зросла кількість жертв у багатоповерхівці, зруйнованій російською ракетою 14 січня.

Головне