Лобановський увійшов у топ-10 найкращих тренерів з футболу у світі

Лобановський увійшов у топ-10 найкращих тренерів з футболу у світі

Наставник київського клубу "Динамо", збірної України Валерій Лобановський увійшов у топ-10 найкращих тренерів з футболу у світі. Таку думку висловило видання FourFourTwo.

При цьому він посів 10-е місце у рейтингу. Перше місце очолив Алекс Фергюсон, коуч Манчестер Юнайтед. Друге місце отримав Рінус Міхелс - тренер клубів "Аякс", "Барселона" та збірної Нідерландів, а третє - Йохан Кройфф, також наставник "Аяксу" та "Барселони".

Видання розповіло, як у 1972 році Лобановський об’єднався з професором Анатолієм Зеленцовим. Тоді він сфокусувався над статистичними потоками. Як говорив легендарний тренер, все життя – це число.

Крім того, Лобановський вимагаючи “універсальності” від футболістів своїх клубів. Найвідомішими серед них стали Олег Блохін, Ігор Бєланов та Андрій Шевченко. Таким чином 30 виграних трофеїв зробили Валерія Лобановського найтитулованішим менеджером минулого століття.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, В Австралії під час фіналу жіночого чемпіонату світу з футболу на поле вибіг активіст у футболці "Stop Putler" та “Free Ukraine”.

Головне