Китай, Іран та росія проведуть спільні військові маневри: що відомо

Китай, Іран та росія проведуть спільні військові маневри: що відомо

В Оманській затоці на північному-заході Аравійського моря, у середу, 15 березня, стартують спільні військові навчання Китаю, Ірану та росії. Вони триватимуть по 19 число поточного місяця. 

Про це йдеться у повідомленні китайського оборонного відомства, опублікованому в офіційному обліковому записі міністерства в WeChat.

В Міноборони КНР зазначили, що навчання під назвою "Пояс морської безпеки - 2023" відбуватимуться відповідно до домовленостей збройних сил рф, Китаю, Ірану та інших країн.

"Військово-морські сили Китаю, Ірану, росії та інших країн з 15 по 19 березня проведуть спільні військово-морські навчання "Пояс морської безпеки-2023 в Оманській затоці", - вказано у ньому.

Наприкінці минулого місяця росія проводила спільні маневри з Китаєм та Південноафриканською республікою (ПАР) в Індійському океані. Вони тривали три дні. Війська країн тренувались стріляти, визволяти захоплене судно із заручниками на борту та допомагати суднам, що зазнали катастрофи в морі.

Нагадаємо, у Москві наразі з офіційним візитом перебуває сирійський президент Башар Асад. Сьогодні у нього запланована зустріч з російським колегою Володимиром Путіним.

Вже наступного тижня, за даними Reuters, до Путіна в гості приїде китайський лідер Сі Цзіньпін. Ймовірно, після цього очільник КНР матиме особисту розмову з Презентом України Володимиром Зеленським в онлайн-форматі.

Як писав "Ми-Україна" раніше, російське окупаційне військо станом на ранок, 15 березня, втратило ще 980 своїх військовослужбовців. Загалом втрати ворога у війні проти України становлять приблизно 161 520 осіб.

Головне