Кузан про закінчення війни в Україні: Важливо, чи Росія першою мобілізує нові сили, чи Захід дасть нам зброю

Кузан про закінчення війни в Україні: Важливо, чи Росія першою мобілізує нові сили, чи Захід дасть нам зброю

Наразі найголовніше для перемоги України у війні проти Росії це темпи. Про це в ефірі Ми-Україна розповів голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан.

За його словами, зараз важливо, щоб західні партнери України передали нам достатньо військової допомоги, перш ніж РФ встигне мобілізувати додаткові сили.

"Найголовніше це є темпи. Тобто, хто швидше - Росія чи наші західні партнери. Чи вони (РФ, - ред.) мобілізують достатню кількість і все ж таки перекинуть на фронт і таким чином вже наситять фронт, і нам доведеться з цим щось робити, тобто це займатиме для нас час. Звичайно це час, це ресурси, це зусилля, тому що маса озброєних людей звісно ж це проблема. Чи все ж таки західна коаліція швидше у комплектує наші бригади, а це великі підрозділи, тут вже недостатньо батальйонів, тобто звісно ж потрібні більші з'єднання, і ми завдамо рішучого удару", - зазначив Кузан.

При цьому він підкреслив, що якщо Україна отримає достатньо і вчасно допомогу від союзників, то зможе звести нанівець зусилля Росії із насичення фронту. 

"Тому що якщо фронт посунути, знищити їх на нашій території, то і наповнювати, поповнювати буде нічого", - заявив Кузан.

Разом з тим він висловив думку, що Росія не складе лапки й підніме їх вгору.

"Але звільнити наші території, завдати тут на нашій території поразку Росії це є цілком реально", - наголосив голова Українського центру безпеки та співпраці.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий розповів, що найбільш складна ситуація на фронті наразі спостерігається під Бахмутом - за добу там було зафіксовано майже 300 обстрілів.

Головне