Кримський міст можна відновити до кінця року, - експерт

Кримський міст можна відновити до кінця року, - експерт

Кримський міст за попередніми прогнозами можна відновити до кінця року. Про це заявив колишній заступник начальника штабу ВМС ЗСУ Андрій Риженко в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна".

"Вчора вдалося з'ясувати наслідки цієї атаки. Вчора вже ввечері, коли Путін зібрав нараду стосовно Кримського мосту, була оприлюднена досить цікава інформація стосовно потрібного часу на його відновлення. Як було заявлено там - міст можливо відновити до кінця року цього, до листопада місяця. При чому за перші два місяці можна відремонтувати одне полотно дороги, яке незначно було пошкоджено, і зробити реверсивний рух автомобільної техніки. А те полотно, яке було значно пошкоджене - його треба міняти. І на це потрібен час до кінця року", - зазначив Риженко.

При цьому він додав, що на місцевому телебаченні людям говорять, що ніяких негативних наслідків на цивільне населення цей вибух не має.

Також Риженко наголосив, що росіяни стверджують виключно про цивільне призначення мосту, однак це неправда.

"Те, що він не використовується з військовою метою - це брехня. Відомо і це підтверджують супутникові знімки, що через Кримський міст перекидається залізницею важка бронетехніка росіян. Вони йдуть спочатку на Керч, а потім - на Джанкой. Там здійснюється накопичення цієї техніки перед тим, як вона йде на південь України або залишається на півночі Криму для потреб оборони кримського півострова", - зазначив експерт.

Як повідомляли "Ми-Україна", пошкодження Кримського мосту, яке відбулося 17 липня, ускладнить російську логістика на півдні України

Головне