Кремль не відмовився від своєї головної мети: У НАТО застерігають світ від недооцінки рф та Путіна 

Кремль не відмовився від своєї головної мети: У НАТО <strong>застерігають світ від недооцінки рф та Путіна </strong>

Російський диктатор Володимир Путін не відмовився від своєї первісної мети захопити Україну, а тому світовій спільноті не варто недооцінювати амбіції росії щодо подальшого розгортання війни в Україні. Про це заявив генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу Єнс Столтенберг, пише Reuters. 

Він також наголосив на тому, що росіяни чітко продемонстрували свою готовність "терпіти великі втрати  та страждання".

"Ми не бачимо жодних ознак того, що президент Путін змінив свої плани і цілі в Україні. Тому небезпечно недооцінювати росію" – наголосив генсек НАТО.

У грудневому інтерв’ю виданню DPA Столтенберг закликав Україні та світі бути готовими до затяжної війни. Також він допустив можливість здійснення рф нових наступів в найближчому майбутньому. На підтвердження цього він навів декілька факторів, серед яких мобілізація великої кількості росіян та активний пошук Кремлем зброї у Ірану та КНДР. 

Очільник НАТО тоді заявив, що як би парадоксально це не звучало "але військова підтримка України є найшвидшим шляхом до миру".

Нагадаємо: раніше цього дня президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган провів телефонну розмову з російським колегою Володимиром Путіним. У розмові Ердоган звернувся до президента рф з закликом в односторонньому порядку припинити бойові дії в Україні.

Головне