Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими опублікував офіційну статистику за результатами 76-го обміну, який відбувся 26 червня 2026 року.
Про це повідомила пресслужба Коордштабу.
Загалом із російської неволі вдалося повернути 160 українських захисників. Серед звільнених - 102 військовослужбовці солдатського та сержантського складу, а також 58 офіцерів.
За відомчою належністю до України повернулися 115 представників Міністерства оборони та 45 військовослужбовців і співробітників системи Міністерства внутрішніх справ.
Найбільшу групу визволених становлять оборонці Маріуполя - 115 осіб. Крім того, з полону повернулися військові, які потрапили в неволю на Донецькому (18 осіб), Луганському (13), Харківському (шість захисників), Запорізькому (троє військових), Київському (двоє солдат), Чернігівському (двоє осіб) та Сумському (один захисник) напрямках.

У Коордштабі повідомили, що всі 160 звільнених військових потрапили в російський полон у 2022 році.
Також зазначається, що інформація про 130 осіб визволених з полону рф була внесена до особистих кабінетів в інформаційній системі Координаційного штабу, тоді як щодо ще 30 таких записів не було.
Ступінь перебування всіх 160 українських військовополонених був офіційно підтверджений Міжнародним комітетом Червоного Хреста.
Як писав "Ми-Україна" раніше, Київ і Москва домовилися розпочати нову верифікацію списків військовополонених і цивільних заручників.