Кінбурнська коса: в ОК "Південь" розповіли, як просувається звільнення

Кінбурнська коса: в ОК

Збройні сили України продовжують витісняти російських окупантів з Кінбурнської коси Миколаївської області, але є перешкоди, які можуть цей процес ускладнювати. Зокрема, мова йде про погодні умови, географічні особливості коси та невелика кількість інформації про перебування там місцевих мешканців.

Про це повідомила керівниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.

"Оперативна ситуація полягає в тому, що ворог час від часу виїжджає на позиції, звідки проводить обстріли протилежного берега, але залишатися йому там постійно заважає наша контрбатарейна робота. І саме тому ця робота ще не закінчена, оскільки складні погодні умови… Тому очаківцям і мешканцям Куцурубської громади треба бути дуже уважними і дослухатися до сигналів повітряної тривоги", - розповіла Гуменюк.

За її словами, Кінбурнська коса має географічну особливість. Так як це переважно піщаний намив, населені пункти там це "місця, де ворогу більш менш зручно розташовуватися".

"Саме тому вони намагаються ці населені пункти використовувати як пункти свого базування. Ми все ж таки продовжуємо свою роботу, і вона ускладнена тим, що ми не маємо абсолютної інформації про наявність там мирних мешканців, хоча знаємо, що окупанти намагалися їх вивезти", - додала речниця.

https://www.youtube.com/watch?v=Mv6PEi0hRmg

Як повідомляли "Ми - Україна" раніше, керівник об’єднаного пресцентру Сил оборони таврійського напряму Євгеній Єрін розповів, під чиїм контролем перебувають Потьомкінський острів та Кінбурнська коса.

Головне