Кім: На Миколаївщині відбудували два мости, які зруйнували росіяни

Кім: На Миколаївщині відбудували два мости, які зруйнували росіяни

На Миколаївщині відбудували два мости, які зруйнували російські загарбники. Про це в Telegram-каналі повідомляє очільника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

"Сьогодні відкрили ще два мости на Миколаївщині, які були зруйновані російськими окупантами. Один міст через річку Інгул у Воскресенській громаді та інший через річку Інгулець у Снігурівській громаді", - зазначив Кім.

За словами керівника Миколаївської ОВА, відбудова мостів стала можливою за сприяння фандрейзингової платформи UNITED24.

"Зазначу, що міст у Снігурівській громаді побудували військовослужбовці 36-го шляхо-відновлювального Конотопського полку Державної спеціальної служби транспорту, на рахунку яких вже налічується 28 відновлених таких об‘єктів. А у Воскресенській громаді - 18-ий окремий мостовий батальйон першої окремої бригади імені Князя Лева Державної спеціальної служби транспорту", - додав Кім.

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров розповів, що міст через річку Інгулець у Баштанському районі Миколаївській області - вже восьмий міст, який відновили за кошти UNITED24.

Нагадаємо, що в Україну прибули перші вантажівки з черговою партією гуманітарної допомоги від Норвегії. Вона включає 10 тимчасових мостових конструкцій.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, російські окупаційні війська в районі Тавільжанки Куп’янського району Харківщини планують зруйнувати дорожню інфраструктуру

Головне