Керував “каральними рейдами” на Луганщині: СБУ встановила особу ватажка “кадирівців”

Керував “каральними рейдами” на Луганщині: СБУ встановила особу ватажка “кадирівців”

Співробітникам Служби безпеки України (СБУ) вдалось ідентифікувати ватажка кадирівців, який відповідав за так звані "каральні рейди" окупантів в Луганській області. 

Як інформує пресслужба відомства, він стояв на чолі одного з підрозділів швидкого реагування "Ахмат" росгвардії у Чеченській республіці. Справжнє ім'я він приховував під прізвиськом "Лобзик". 

СБУ задокументувала вчинення ним викрадення і катування українців на тимчасово захоплених ворогом територіях, зокрема у селищі Макіївка Сватівського району.

Зараз воєнний злочинець знаходиться у тимчасово захопленому Енергодарі на Запоріжчині. Під його керівництвом перебуває група "Ахмат-нефтеполк".

“На підставі отриманих доказів слідчі Служби безпеки повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 28 та ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України (жорстоке поводження з цивільним населенням та інші порушення законів та звичаїв війни, вчинені за попередньою змовою групою осіб, а також віддання наказу про вчинення таких дій), - йдеться у повідомленні. 

Нині відбуваються заходи щодо притягнення рашиста до відповідальності.

Як писав "Ми-Україна" раніше, напередодні СБУ спільно з ДБР вручили підозру одній зі співробітниць СБУ і за сумісництвом великій прихильниці “руського міра”. Жінку підозрюють у  у підтримці збройної агресії росії,

Головне