Закликала до капітуляції та виправдовувала рф: в СБУ викрили любительку “руського міра”

Закликала до капітуляції та виправдовувала рф: в СБУ викрили любительку “руського міра”

Служба безпеки України спільно з Держбюро розслідувань вручили підозру одній зі співробітниць СБУ і за сумісництвом великій прихильниці “руського міра”. Жінку підозрюють у  у підтримці збройної агресії росії, інформує пресслужба відомства. 

За даними слідства, вона виправдовувала російське повномасштабне вторгнення в нашу країну, заперечувала воєнні злочини окупантів та підтримувала “анексію” українських регіонів.  

Поки що підозрювана повторювала "псевдоісторичні" тези російської пропаганди, намагаючись представити збройну агресію проти України, як “внутрішній громадянський конфлікт”. Вона також називала фейками інформацію про регулярні атаки росіян по українських енергооб'єктах. 

"Для любителів "русского мира" в СБУ точно немає місця. Ми і надалі будемо продовжувати курс на очищення спецслужби від зрадників різного калібру. А кремлівські наративи вони зможуть озвучувати хіба що в суді – щоб отримати максимальне покарання", – прокоментував керівник СБУ Василь Малюк.

Фанатці “руського міра” загрожує від 5 до 8 років за ґратами з конфіскацією майна або без такої.

Як писав"Ми-Україна" раніше, СБУ ідентифікувала особу представника російських спецслужб, який бере активну участь у війні проти України. Ним виявився кадровий співробітник 3 відділу 9 управління Департаменту оперативної інформації 5 служби фсб Сергій Сініцин з позивним “Сабір”.

Головне