Кабінет міністрів додатково виділив 175 мільйонів гривень на капітальний ремонт житлових багатоповерхівок у Дніпрі, які зазнали руйнувань через російські удари по цивільній інфраструктурі.
Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
За її словами, всі проєкти відновлення місцева влада вже внесла до Єдиної цифрової інтегрованої системи управління процесом відбудови як публічні інвестиційні проєкти.
“Кошти надійдуть зі спеціального Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, передбаченого державним бюджетом”, — зазначила урядовиця.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Херсонщині завершили встановлення понад 207 кілометрів антидронового захисту на стратегічно важливих дорогах.
Обстріли Дніпропетровщини 22 червня - наслідки
Від ранку ворог завдав понад пів сотні ударів по території області. За даними місцевої ОВА, за цей період росіяни вбили одного мешканця, ще дев’ятеро цивільних дістали травмувань.
Армія рф била по чотирьох районах області:
- Нікопольщина - пошкоджені багатоповерхові будинки, поштові відділення, коледж, заправка, гаражі, авто та приватна оселя. Постраждало п'ятеро людей, загинула жінка;
- Синельниківський район - пошкоджені школа і приватний будинок у Покровській та Дубовиківській громадах, поранений один чоловік;
- Кам’янський район - пошкоджена інфраструктура у Верхівцевській громаді;
- Криворіжжя - у Грушівській та Зеленодольській громадах понівечено автомобіль та інфраструктуру, поранень зазнали троє людей.
Як писав “Ми-Україна” раніше, уряд схвалив Бюджетну декларацію на 2027–2029 роки, заклавши поступове та виважене зростання соціальних стандартів.