Гутцайт: Бойкот Олімпіади - це вже крайній захід, рішення будемо ухвалювати колегіально

Гутцайт: Бойкот Олімпіади - це вже крайній захід, рішення будемо ухвалювати колегіально

Бойкот Олімпійських ігор Україною буде крайнім заходом. Про це заявив міністр молоді та спорту, президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт в ефірі телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна".

"Бойкот Олімпійських ігор - це вже крайній захід. Потім ми вже будемо ухвалювати таке політичне складне рішення для кожного спортсмена, для кожного тренера, для кожної федерації. Тому що Олімпійські ігри – це найважливіший старт у кожного спортсмена в житті. І кожен спортсмен багато років іде до цих змагань", - зазначив Гутцайт.

При цьому він висловив подяку українським військовим, які боронять нашу країну.

"Тільки завдяки ним ми можемо зараз думати, мріяти про Олімпійські ігри, можемо тренуватися, брати участь у змаганнях", - наголосив президент НОК.

Також він додав, що рішення щодо участі українських спортсменів в Олімпіаді-2024 буде виключно колегіальним.

"Ухвалення цього рішення буде тільки колегіально, тільки з федераціями, з нашими відомими спортсменами. Цього тижня я вже як президент Національного олімпійського комітету провів виконкоми Олімпійського комітету. Потім була наша робоча зустріч з президентами всіх Олімпійських федерацій всеукраїнських. Практично кожен президент висловив свою думку, що вони не бачать, як будуть брати участь у змаганнях, де будуть російські і білоруські спортсмени, - розповів Гутцайт. - Але потрібно радитися з нашими спортсменами, з тренерами. Знаєте, це дуже складне, тяжке питання. Але нам потрібно з часом буде ухвалити рішення, брати нам участь, не брати, продовждувати нам боротьбу, не продовжувати. Знаєте, багато думок, багато але. Але в таких умовах ми зараз живемо".

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, у Литві Сейм ухвалив резолюцію, яка закликає не допустити повернення російських та білоруських спортсменів до Олімпіади у 2024 році. 

Головне