Глава МОК вчергове підтримав участь росіян і білорусів у змаганнях у Парижі

Глава МОК вчергове підтримав участь росіян і білорусів у змаганнях у Парижі

Глава Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах вчергове відстоює допуск росіян до міжнародних змагань, пише Sky News.

За його словами, участь росіян має відбутися попри повномасштабне вторгнення росії на територію України.

Відомо, що МОК запровадив санкції проти росії та білорусі після війни в Україні. Наразі Бах хоче, щоб спортсмени з цих країн мали шанс взяти участь в Олімпійських іграх у Парижі.

“Ми бачимо участь росіян і білорусів майже щодня в багатьох видах спорту. Ми бачимо це найбільш помітно в тенісі, але ми бачимо це також у велоспорті. Ми бачимо це в деяких змаганнях із настільного тенісу, ми бачимо це в хокеї, ми бачимо це в гандболі. Ми бачимо це у футболі та в інших лігах - у Сполучених Штатах, а також у Європі, і ми також бачимо це на інших континентах”, - заявив президент МОК.

Нагадаємо, що близько 30 країн закликали МОК відсторонити росіян та білорусів від Олімпійських ігор-2024. Втім спортсмени зможуть брати участь у змаганнях “як біженці”.

Як писав “Ми-Україна” раніше, у Литві Сейм ухвалив резолюцію, яка закликає не допустити повернення російських та білоруських спортсменів до Олімпіади у 2024 році. 

Головне