"Антитіла" заспівали легендарну пісню "Фотеця Бахмут" для 20-мільйонної аудиторії в Сан-Ремо

Гурт "Антитіла" заспівав свою вже легендарну пісню "Фортеця Бахмут" наживо для 20-мільйонної аудиторії в Сан-Ремо в Італії.

Про це йшлося в ефірі телеканалу "Ми-Україна" 12 лютого.

“Фортеця Бахмут" наживо для двадцятимільйонної аудиторії та найважливіший меседж сьогодні: Україна стоїть. Україна бореться. Україна переможе!”, – написали виконавці.

Нагадаємо, “Антитіла” презентували кліп “Фортеця Бахмут”. У кліпі з’являються кадри міста Бахмут, яке майже повністю знищили російські окупанти. Для зйомок кліпу гурт привіз в найгарячішу точку України обладнання на понад 300 тисяч доларів. До знімальної групи увійшли чотири особи: режисер Віктор Скуратовський, оператор Сергій Бандерас, механік камери Юрій Коновальский, а також продюсер, директор гурту, музикант та військовий Сергій Вусик.

“Майже три доби за мінусової температури та за несприятливих погодних умов тривали зйомки відеороботи “Фортеця Бахмут” на справжніх позиціях під час виконання бойових завдань під Бахмутом. Під наглядом ворожих розвідувальних апаратів, БПЛА і під постійною загрозою попадання по позиціях ворожими касетними снарядами, ланцетами, в результаті контрбатарейної боротьби ворога. Вартість кліпу – неоціненна. Деякі речі залишаться назавжди поза кадром”, – зазначили артисти. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, наш кореспондент розповів, як Вінницькі нацгвардійці з кулемета поцілили у ракету вагою майже 2,5 тонни.

Головне