До мелітопольського моргу окупанти привезли цілу фуру своїх 200-х, лікарні також переповнені - Федоров 

До мелітопольського моргу окупанти привезли цілу фуру своїх 200-х, лікарні також переповнені - Федоров 

У понеділок, 9 січня, російське окупаційне військо привезло до моргу, що розташований на території поки що окупованого ворогом Мелітополя, цілу вантажівку загиблих окупантів. Про це повідомив міський голова Іван Федоров. 

З кожним днем середня тривалість життя рашистів буквально тане на очах.  Сьогодні до моргу поки що окупованого Мелітополя завезли повну фуру ліквідованих росвійськових. Подекуди розірвані тіла розвантажили насипом, зайнявши весь морг”, - зазначив він. 

За його словами, лікарняні заклади у місті також заповнені під зав'язку пораненими російськими солдатами. За словами Федорова, їх звези сюди з Василівки та інших сіл та міст на півночі від Мелітополя. 

Нагадаємо: цими вихідними в Мелітополі до росіян завітало “бавовнятко”. Вибухи були зафіксовані на території одразу двох підприємств -  "Гідромарш" та "Мелітополь компресор". Там, за даними Федорова, окупанти влаштували собі військові бази та розмістили там склади БК. Скільки російських загарбників постраждало від “цілодобового паління русні” наразі не відомо. 

Також мер тимчасово окупованого міста додав, що окупанти, усвідомлюючи, що скоро їм доведеться тікати з Мелітополя, взялись за активне зведення укріплень в сторону Криму.

Головне