Держдеп США про Соледар: Жодні “успіхи” рф на Донбасі не змінять хід війни 

Держдеп США про Соледар: Жодні “успіхи” рф на Донбасі не змінять хід війни 

Речник Державного департаменту Сполучених Штатів Америки Нед Прайс вважає, що росія платить надто високу ціну за мінімальне просування на Донеччині. Про це він заявив у ході брифінгу.

"По-перше, причина, чому запекла битва за таке місто, як Соледар - місто з приблизно 10 тисячами мешканців, принаймні до війни - потрапляє в заголовки, полягає в можливості (і вона не підтверджена), що росіяни досягають або, принаймні, претендують на додаткові здобутки ціною великих втрат", - сказав Прайс. 

Речник нагадав, що російські загарбники не окуповували нові території в Україні вже досить тривалий час. Це було зумовлено, за словами Прайса, досить ефективними контрнаступальними діями Сил оборони України, які розпочалися минулого року.  

Також представник Держдепу додав, що будь-який "успіх" росіян не компенсує стратегічний провал. Він впевнений, що запеклі бої в Донецькій області триватимуть і будуть супроводжуватися великими поразками і успіхом для обох сторін. 

"Будь-який подальший успіх Росії, навіть такою великою ціною у вигляді втрат особового складу та обладнання, ніколи не зможе змінити хід цієї війни. Жодне тактичне просування не зможе змінити стратегічний провал, з яким президент Путін і його війська зіткнулися з перших днів цієї війни, і стратегічну невдачу, яка лише посилилася ефективним контрнаступом України", - підкреслив Прайс.

Як повідомляли “Ми – Україна” раніше, Міністерство оборони Росії офіційно оголосило про взяття міста Соледар, що поблизу Бахмута Донецької області.

Головне