Делегацію на конференції з відновлення України URC-2026 у Гданську очолить Свириденко

Делегацію на конференції з відновлення України URC-2026 у Гданську очолить Свириденко
Фото: Юлія Свириденко/Телеграм

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко очолить українську делегацію на Конференції з питань відновлення України (URC-2026), яка відбудеться у польському Гданську.

Про це вона повідомила у Telegram.

Політикиня зазначила, що до складу української команди увійдуть представники бізнесу, керівники державних підприємств, представники громад з різних регіонів країни, а також урядовці та народні депутати. У межах конференції заплановано проведення низки заходів різного рівня, покликаних сприяти зміцненню співпраці між Україною, Польщею, європейськими державами та міжнародними партнерами.

"Перед нашою командою стоїть чітке завдання - досягти конкретних домовленостей, які спрацюють на обороноздатність й стійкість України та розширять економічне співробітництво з партнерами. Очікуємо на підписання низки важливих угод з міжнародними партнерами, зокрема щодо зміцнення нашої енергетики", - наголосила Свириденко.

За словами очільниці уряду, Україна налаштована на конструктивне та взаємовигідне партнерство, яке відповідатиме інтересам спільної європейської безпеки, економічного розвитку та довгострокового процвітання.

Також вона підкреслила, що українська держава будує відносини з міжнародними партнерами на принципах взаємної поваги та довіри.

Як писав "Ми-Україна" раніше, польський прем'єр Дональд Туск наголосив, що конфлікт між Польщею і  Україною вигідний лише росії.

Головне