На Дніпропетровщині викрили колишню посадовицю податкової служби у незаконному заволодінні службовою квартирою вартістю майже 3 мільйони гривень, яку вона переоформила на власну доньку.
Про це повідомили в ДБР.
Слідчі Бюро встановили, що після звільнення з державної служби жінка втратила законні підстави для користування службовим житлом. Відповідно до встановленого порядку квартира мала бути повернута у державну власність.
Однак, за даними правоохоронців, колишня посадовиця скористалася підробленими документами та оформила нерухомість у приватну власність. Після завершення процедури державної реєстрації права власності вона уклала договір дарування і передала квартиру своїй доньці.
Внаслідок цих махінацій із державної власності вибуло житло, яке перебувало в управлінні ДПС. Попередньо завдані державі збитки оцінюються майже у 2,9 млн грн.
Експосадовиці інкримінують використання завідомо підробленого документа та шахрайське заволодіння майном в особливо великих розмірах. Найсуворіша із статей, за якими їй повідомлено про підозру, передбачає покарання у вигляді до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Наразі правоохоронці вирішують питання щодо накладення арешту на квартиру для забезпечення подальших процесуальних дій та можливого відшкодування завданих державі збитків.
Як писав "Ми-Україна" раніше, на Дніпропетровщині судитимуть двох поліцейських, які катували затриманого для зізнання у злочині.