Давос 2023: цьогорічний ВЕФ пройде без російських та китайських мільярдерів 

Давос 2023: цьогорічний ВЕФ пройде без російських та китайських мільярдерів 

Вже завтра у швейцарському Давосі стартує Всесвітній економічний форум. Цього разу Давоський форум проходитиме без мільярдерів з росії та Китаю.

 Як пише Bloomberg, росіяни стали небажаними гостями на події у зв’язку з війною в Україні, а китайців накрило черговою хвилею коронавірусу. 

“Не так давно російські мільярдери були невід'ємним атрибутом Давосу. Цього року їх не буде зовсім. Війна в Україні і остракізм росії фактично вигнали олігархів із щорічної зустрічі капіталістичних еліт", - йдеться у матеріалі видання

Всесвітній економічний форум 2023 у Давосі: учасники-мільярдери

Загалом у ВЕФ-2023 участь братимуть 116 власників мільярдних статків. Це на 40% більше, ніж десятиліття тому.

Найбільше мільярдних делегатів буде від США - 33 особи, з Індії буде 13 представників. З Європи в Давос приїдуть лише 18 мільярдерів. 

Bloomberg наголошує, що оновлений список мільярдерів-учасників Давоського форуму “відображає глобальні потрясіння, які змінили долі і змістили центри влади на тлі війни, хвороб і інфляції”. 

Як відом, цього річний ВЕФ відбуватиметься у Давосі з 16 по 20 січня. Загалом у ньому візьмуть участь щонайменше 2,7 тисячі політиків, інвесторів, бізнесменів, мільярдерів, зірок шоубізнесу та вчених. Головна тема форуму – «Співпраця у фрагментованому світі».

Головне