Чернєв: Росія буде використовувати всі ресурси, щоб досягти своєї мети у цій війні

Чернєв: Росія буде використовувати всі ресурси, щоб досягти своєї мети у цій війні

Росія вже втретє змінює свою тактику та стратегію у цій війні й буде використовувати всі ресурси, щоб досягти своєї мети, однак зробити це їй не вдастся. Про це в ефірі "Ми-Україна" заявив заступник голови комітету Верховної Ради з національної безпеки, оборони та розвідки Єгор Чернєв.

"Першою фазою був "бліцкриг", який не вдався, потім вони вдалися до різноманітних шантажів, щоб посадити нас за стіл переговорів, до ракетного терору, який також їм не вдається. Тобто погрузити Україну у блекаут їм не вдається. Тому зараз, я думаю, вони перейшли до третьої фази - прозріння і це вже війна на виснаження. Тобто вони будуть використовувати всі свої наявні ресурси, щоб досягти своєї мети, якої вони все одно не досягнуть", - заявив Чернєв.

При цьому він назвав єдиний основний ресурс росії - це людський ресурс.

"Але потрібно розуміти, що просто оголосити мобілізацію - цього замало. Потрібно ці сотні тисяч людей у щось одягти, дати їм якесь озброєння, посадити на якийсь танк чи БМП. А ми знаємо, що в них з цим є проблеми, з цим є дефіцит", - наголосив Чернєв.

Також він нагадав, що Україна отримує від партнерів все більше і більше озброєння. 

"Так, це озброєння не є безмежним, хоча нам хотілося б більше, щоб швидше проводити контратаки, але виробництво цього озброєння та боєприпасів воно значно більше на стороні країн НАТО, ніж на стороні росії. Тому в середньостроковій перспективі все рівно час на нашій стороні. Ну і в довгостроковій перспективі час на нашій стороні", - заявив Єгор Чернєв.

Й додав: "Буде складно, вони намагатимуться ще великими силами прорватися десь чи то на сході нашої країни, чи то можливо на півночі, але ми витримаємо і ми до цього готуємося".

Як раніше повідомляли "Ми-Україна", у міністерстві оборони Республіки Білорусь заявили, що на територію країни продовжують прибувати російські військові.

Головне