Через дефіцит боєприпасів Росія не зможе підтримувати наступ у 2023 році, - ISW

Через дефіцит боєприпасів Росія не зможе підтримувати наступ у 2023 році, - ISW

Оборонна промисловість Російської Федерації не здатна подолати дефіцит боєприпасів, що призведе до перешкоджання їхніх військ підтримувати наступальні операції на сході України цього року.

Про це повідомили аналітики Інституту вивчення війни (ISW) у щоденному звіті. Вони спираються на заяви американських та українських посадовців від 10 січня про те, що щоденна інтенсивність артилерійського вогню росіян зменшилася на 75%. Це є мінімальним показником з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

"РФ тепер повинна перекидати додаткові снаряди з тилових районів та закуповувати додаткові боєприпаси в іноземних держав, щоб протидіяти такій нестачі, що призведе до зниження темпу стрільби", - йдеться у звіті ISW.

При цьому аналітики припускають, що російські війська, можливо, зменшили обстріли внаслідок скорочення поставок або просто переглядають тактику. Вони вже вичерпали запаси 122-мм і 152-мм калібру та інші резерви влітку 2022 року, бо думали, що надмірні артилерійські атаки призведуть до швидших результатів.

Як повідомляли "Ми - Україна" раніше,  генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Україні мають давати ще більше і швидше сучасного озброєння.

Головне