Британія пообіцяла відправити в Україну ще 600 ракет Brimstone, - Воллес 

Британія пообіцяла відправити в Україну ще 600 ракет Brimstone, - Воллес 

Україна отримає від Великої Британії 600 високотехнологічних самонавідних ракет класу Brimstone. Про це поінформував очільник британського оборонного відомства Бен Воллес, коли 19 січня перебував в Естонії, пише Reuters.

"Я можу сказати, що ми збираємося відправити ще 600 ракет Brimstone в театр бойових дій, що буде неймовірно важливо для допомоги Україні в домінуванні на полі бою... Якщо президент Путін розраховує на те, що цього року нам стане нудно, він помиляється. Ми будемо планувати на цей рік, і на наступний, і на наступний, і на наступний рік", - наголосив він.

На відміну від інших керованих ракет типу "повітря-земля", Brimstone забезпечує ураження рухомих цілей при запуску з високошвидкісного літака-носія, що знижує ймовірність ураження останнього засобами ППО противника. В цілому ракети цього типу можуть запускатися з літаків, гвинтокрилів або БпЛА для знищення наземних та морських цілей.

До цього про отримання Силами оборони України ракет Brimstone повідомлялось 18 грудня 2022 року. 

Як писав “Ми-Україна” раніше, 19 січня Велика Британія офіційно оголосила про передачу Україні нового пакета військової допомоги, що включає танки Challenger 2, важку артилерію та понад 200 броньованих автомобілів.

Головне