Блінкен застерігає: “Світ не має дати ввести себе в оману” мирним планом КНР та рф по Україні

Блінкен застерігає: “Світ не має дати ввести себе в оману” мирним планом КНР та рф по Україні

Так званий “мирний план” Китаю по Україні може бути тактикою для “заморожування на місці” тих українських територій, які під свій контроль захопило російське окупаційне військо. 

Таку думку висловив держсекретар США Ентоні Блінкен, пише Bloomberg. 

Він наголосив, що “світ не повинен дати ввести себе в оману”. 

“Фундаментальним елементом будь-якого плану припинення війни в Україні та встановлення справедливого та міцного миру має бути підтримка суверенітету та територіальної цілісності України", — підкреслив Блінкен. 

Російський диктатор Володимир Путін, до якого в гості 20 березня приїхав китайський лідер Сі Цзіньпін, висловив готовність обговорювати “мирний план” КНР по Україні. Однак, за словами Блінкена, будь-який план, який не передбачає виведення російських військ з української землі, є у "кращому випадку тактикою затягування". 

Окремо американський держсекретар розкритикував рішення Сі Цзіньпіня їхати в Кремль, після того, як Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт російського президента Путіна. 

Нагадаємо, Слідчий комітет російської федерації відкрив так звану кримінальну справу проти прокурора та суддів Міжнародного суду в Гаазі, які видали ордер на арешт Путіна.

Як писав "Ми-Україна" раніше, Україна регулярно отримує від Австралії картонні дрони. Йдеться про постачання щонайменше 100 такий БпЛА на місяць.

Вантажність таких дронів складає в середньому 3-5 кг, дальність – 40-120 км. Ціна одного картонного БпЛА становить від 564 до 2800 фунтів стерлінгів (690 – 3425 доларів).

Головне