Бельгія планує передати Україні 240 військових вантажівок Volvo, - The Brussels Times

Бельгія планує передати Україні 240 військових вантажівок Volvo, - The Brussels Times

Бельгія найближчим часом передасть Україні 240 військових вантажівок. Військова допомога, як очікується, почне надходити вже наступного тижня, пише The Brussels Times.

"Перші транспортні засоби заплановані на поставку наступного тижня, і вони будуть використовуватися для переправлення військ і техніки на фронт на схід України" - пише видання.

Йдеться про транспортні засоби марки Volvo. Сили оборони України отримають моделі Cargo, Shelter, Fassi та Manumat. Частина з них оснащена кранами. Ці машини є досить простими у ремонті та обслуговуванні, тому українським механікам не доведеться додатково вчитися. Крім того, перед відправкою до України всі вантажівки будуть перевірені та відремонтовані і Бельгія додатково надасть запчастини до них.

Ці військові вантажівки експлуатувалися бельгійськими військовими з початку 1990-х років. За кілька місяців до оголошення рішення бельгійське оборонне відомство розпочало їх перевірку та реконструкцію.

"Часто в центрі уваги — постачання зброї, але також українські підрозділи дуже чекають на ці вантажівки. Під час конфлікту логістика принаймні така ж важлива, як і зброя", — зазначили в Міноборони країни.

Очільниця відомства Людивін Дедондер також анонсувала, що окрім вантажівок, в Україну приїде сотня інструкторів для навчання українських захисників.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у Пентагоні прогнозують важкі бої в Україні навесні та влітку. Міжнародні партнери обіцяють, що військова допомога триватиме стільки, скільки українська сторона цього потребуватиме.

Головне