Байден закликав Сенат якнайшвидше схвалити законопроєкт про допомогу Україні

Байден закликав Сенат якнайшвидше схвалити законопроєкт про допомогу Україні

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден закликав Сенат якнайшвидше схвалити законопроєкт про військову допомогу для України, йдеться сайті Білого дому.

Він зауважив, що законопроєкти про допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню є "чітким меседжем" про лідерство США у світі.

"Члени обох партій у Палаті представників проголосували за просування наших інтересів національної безпеки та чітке повідомлення про силу американського лідерства на світовій арені. У цей критичний переломний момент вони об'єдналися, щоб відповісти на виклик історії, ухваливши терміново необхідне законодавство про національну безпеку, за яке я боровся місяцями", - зазначив Байден.

Президент США закликав Сенат якнайшвидше схвалити законопроєкт і надіслати його "на мій стіл, щоб я міг підписати його як закон, і ми могли швидко відправити зброю та обладнання в Україну для задоволення її термінових потреб на полі бою".

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський подякував Палаті представників Конгресу США, обом партіям і особисто спікеру Майку Джонсону за рішення про допомогу Україні.

Як інформував "Ми-Україна" раніше, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба подякував Палаті представників Конгресу США, її спікеру та членам обох партій за ухвалення рішення про допомогу Україні

Головне