Армія рф змінила тактику застосування авіації та дронів, - Дмитрашківський розповів, як саме

Армія рф змінила тактику застосування авіації та дронів, - Дмитрашківський розповів, як саме

Росіяни змінили тактику ведення бойових дій. Разючі зміни зафіксовані щодо застосування ворогом авіації, розвідувальних безпілотників та ударних дронів.

Детально про кожен пункт розповів в ефірі марафону "Єдині новини" на телеканалі "Ми-Україна" керівник об'єднаного пресцентру Сил оборони таврійського напряму Олексій Дмитрашківський.

"Що стосується тактики, яку ворог застосовує, то за вчорашній день дещо змінилося. Противник намагається показати свою перевагу в повітрі і саме тому за минулу добу ми бачимо, скільки було авіаційних ударів завдано. Якщо раніше вилітав один літак, максимум два і окремо, то на вчорашній день була вже командна робота. Працювало два літаки - вони "виманювали" сили нашої ППО, а третій літак наносив ураження", - розповів він.

Зміни відбулись і у тактиці застосування розвідувальних БпЛА та ударних дронів, як іранського та і російського виробництва.

За словами Дмитрашківського, упродовж минулої доби армія рф застосувала удвічі більше розвіддронів, ніж зазвичай на Донеччині. Він не виключив, що це може бути пов'язано з гарними погодними умовами.

"Також вчора була вперше використана інша тактика застосування дронів-камікадзе. Напередодні вдень - це вперше таке було - були застосовані “шахеди”, їх збили, але після них одразу з’явились “Ланцети”. Це також стратегія для того, щоб виявити ППО і нанести потім удари по ній “Ланцетами”, - розповів керівник об'єднаного пресцентру Сил оборони таврійського напряму.

Нагадаємо, за вчорашню бойову добу агресор здійснив шість ракетних та 62 авіаційних ударів. Окрім того, окупаційне військо більш як 70 разів відкривало вогонь по українських мирних містах та селах і позиціях ЗСУ з РСЗВ.

Як писав "Ми-Україна" раніше, обстріли Запорізької області останнім часом посилилися. При цьому ворог б’є не по військовим об’єктам, а переважно по цивільній та критичній інфраструктурі.

Головне