Не тільки оборона, а й контрнаступ: Сирський розповів про операції ЗСУ в Бахмуті

Збройні сили України в Бахмуті не лише ведуть оборонні дії, але й проводять контрнаступ. Це дає можливість українським силам знищувати кращі підрозділи ворога і вигравати час.

Про це заявив командувач Східного угруповання військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський у Telegram-каналі. Як зазначається, сьогодні Сирський працює у районах бойових дій на Лиманському та Бахмутському напрямках. Там він заслухав командирів та проаналізував оперативну обстановку. Наразі ситуація є контрольованою.

“На Бахмутському напрямку ситуація залишається напруженою. Тривають важкі бої. У декількох приміських населених пунктах Бахмута наступальні дії ворога зазнали невдач”, – розповів генерал.

За словами Сирського, росія не полишає мету оточити Бахмут. Окупанти використовують для цього всі можливі сили та засоби аж до тотальної руйнації міста.

“Наші бійці здійснюють у Бахмуті не лише оборонні дії, але й активно контратакують. Це дає нам можливість протягом декількох місяців стримувати наступ ворога та не збільшувати фронт на цьому напрямку, знищувати його найкращі підрозділи та вигравати час”, – зазначив командувач Східного угруповання.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, аналітики Інституту вивчення війни (ISW) розповіли, що Україна здатна провести скоординовану наступальну операцію із повним використанням дев’яти бригад, які готуються до весняного контрнаступу. Російська армія досі веде активні наступальні дії на щонайменше п’яти напрямках. Також Україна буде мати достатню кількість танків і бронетранспортерів різних типів у своїх підрозділах для підтримки розширеного механізованого маневру.

Головне

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур у вівторок, 3 жовтня, перебуває з офіційним візитом в Україні. Напередодні він зустрічався з президентом Володимиром Зеленським, сьогоднішній день – розпочав із відвідання Київщини. Зустріч…