Загинули троє дітей: на Кіровоградщині згоріла ціла родина

Пожежа на Кіровоградщині 17 березня

У пожежі на Кіровоградщині загинула ціла родина – батьки та троє дітей. Рятувальники припускають, що трагедія сталася через коротке замикання електромережі.

Чому ніхто не зміг врятувати розповіла наша кореспондентка.

Мама загиблої жінки цього будинку не може оговтатись від трагедії, що сталася вночі, 17 березня.

“Близько 1 години ночі до служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку у селі Капітанівка, Новоукраїнського регіону”, – розповіла речниця ДСНС у Кіровоградській області Оксана Мачак.

Викликати рятувальників встиг господар будинку.

“Саме Юрій повідомив про трагедію. Передали на Новомиргородське відділення надзвичайних ситуацій. З ним звідти намагались зв’язатись, але він на зв’язок не виходив. Вони терміново приїхали сюди проникли в будинок і побачили, що живих людей, на жаль, немає”, – сказав староста Капітанівського старостинського округу Володимир Ганоль.

Тут проживали 43-річна Валентина з чоловіком і троє дітей: 17-річний Костя, 14-річна Олександра і Ігор восьми років. Староста говорить, що родина була благополучна. Чоловік працював, робив у хаті ремонт, мама займалася домашнім господарством, вирощувала квіти, а діти гарно вчилися. Що у цій родині сталася така трагедія вважає фатальним збігом обставин.

“Ймовірною причиною пожежі є коротке замкнення електромережі”, – заявили у ДСНС.

Пожежа скоріш за все почалась з розетки – звичайна зарядка з-під телефону почала тліти і плавитись. Тління перекинулось на ліжко, що і спричинило сильне задимлення.

Нині все село збирає гроші на поховання родини.

“Знайомі і не знайомі збирають зараз допомогу цій родині тому, що у них залишилась сестра, яка працює у нас вчителем української мови і літератури. Сестра покійної і мама зараз у Кіровограді чекають результатів експертизи”, – сказала директор Капітанівського ліцею Людмила Овчаренко.

Як писав “Ми-Україна” раніше, Гуменюк розповіла про загрозу нових ракетних ударів з Чорного моря.

Головне