“Мегаземлетрус” у росії прогнозує сейсмолог, який передбачив лихо у Туреччині та Сирії

Мегаземлетрус у росії

Учений із Нідерландів Френк Хугербітс, який спрогнозував руйнівні підземні поштовхи в Туреччині та Сирії, заявив, що “мегаземлетрус” станеться і у росії.

Про це говориться на YouTube-каналі Solar System Geometry Survey (SSGEOS).

Вчений з Нідерландів Френк Хугербітс каже, що дуже сильна сейсмічна подія може сколихнути західну частину Тихого океану вже у перший тиждень березня. Він прогнозує поштовхи магнітудою 8,5 і вище.

“Набагато більш виражені коливання знову відзначили західну частину Тихого океану. Від Камчатки, Курильських островів і Японії на півночі, через Філіппіни, а також через Сулавесі, Хальмахеру і, можливо, навіть через море Банда, Індонезія. У будь-якій із цих областей 3 або 4 березня може статися щось значне”, – зазначив він.

Водночас російські експерти розкритикували заяви дослідника. Директор Інституту теорії прогнозу землетрусів і математичної геофізики РАН Петро Шебалін назвав його віщуном по зірках, а не вченим. Директор Камчатського відділення Геофізичної служби РАН Данило Чебров запевнив, що ознак землетрусу на півострові немає.

Нагадаємо, 27 лютого у турецькій провінції Малатья стався новий землетрус магнітудою 5,6. Внаслідок сильних поштовхів є руйнування та жертви. Внаслідок землетрусу обрушилося 25 будинків. 

Крім того, через стихійне лихо вже відомо про загибель однієї людини, ще 69 отримали поранення. Скільки людей перебувають під завалами, поки що незрозуміло.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, росія спробує зупинити контрнаступ Збройних Сил України створюючи загрози навколо окупованої Запорізької АЕС.

Головне