Компанії в Японії вирішили обмежити застосування ChatGPT: чим це зумовлено

Компанії в Японії вирішили обмежити застосування ChatGPT: чим це зумовлено

Низка великих компаній в Японії вирішили обмежити застосування нейромережі ChatGPT та схожих не неї чат-ботів на основі штучного інтелекту в комерційних цілях. 

Як пише японське Nikkei Asia, в компаніях пояснили це безпековими загрозами та турботою про працівників. 

До переліку тих, хто обмежив застосування ChatGPT увійшли Softbank, Fujitsu, працівникMizuho Financial Group, MUFG Bank, Sumitomo Mitsui Banking та інші.

Керівництво цих компаній остерігається, що стрімке зростання кількості користувачів цього сервісу може вилитися у поширення неправдивої інформації як серед працівників, так і серед клієнтів. Ще одна загроза полягає у ризику витоку конфіденційних даних.

Також керівництво вважає, що застосування ChatGPT може викликати депресію та страхи у співробітників. Багато хто з них вважає, що такі нейромережі незабаром можуть замінити їх на роботі, що, своєю чергою, призведе до зниження працездатності.

Нагадаємо, 18 лютого нейромережа ChatGPT, яку неодноразово називали “убивцею Google”, стала доступною і в Україні. Програма не працюватиме лише на тимчасово окупованих територіях, щоб вороги не використовували її для антиукраїнської пропаганди. Адже вона добре володіє українською. 

“Ми-Україна” дізнався, що думає цифровий розум про перший рік російсько-української війни та подальшу долю нашої держави. Дізнатись можна за цим посиланням.

Як писав "Ми-Україна" раніше, Італія намагається впоратися з новою хвилею мігрантів з північної Африки, яка була спричинена російським втручанням в регіон. Країна просить допомоги у Північноатлантичного альянсу та Євросоюзу.

Головне