Італія готує новий пакет військової допомоги Україні

Італія новий пакет допомоги Україні

Італія готує новий пакет військової допомоги для України. Це постачання озброєння має стати сьомим за рахунком.

Про це заявив міністр оборони Італії Гвідо Крозетто, передає la Repubblica.

“Готується новий пакет озброєнь для України. Це сьома поставка військової техніки до Києва”, – йдеться у заяві.

Крозетто обговорив питання військової допомоги Україні під час слухань у парламентському комітеті з питань контролю за спецслужбами. При цьому зміст його виступу – як і те, яку саме зброю Київ отримає від Рима – засекречений.

Нагадаємо, ще у лютому Італія пообіцяла передати Україні відразу три системи ППО. Крім обіцяної ЗРК SAMP-T також будуть передані два інші комплекси – Skyguard та Spike.

Прем’єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні заявила, що всі три комплекси увійшли до нового пакету військової допомоги Україні від Італії.

“Ми надали шостий пакет військової допомоги Україні, який переважно концентрується на протиповітряній обороні, щоб захистити цивільну інфраструктуру. Адже ведеться цинічна гра, щоб зменшити цивільний спротив. На це треба відповідати, – заявила Мелоні. – Ми багато працювали над цим разом із Францією, щоб швидко поєднати наші технології. ЗРК SAMP-T – це дуже важливо, але в новому пакеті допомоги є ще й інші системи ППО – Skyguard та Spike. На сьогоднішній день стратегічною метою є захист критичної інфраструктури”.

Також Мелоні висловилася щодо постачання Україні винищувачів. Вона нагадала, що Україна захищається від росії. Тому уся зброя, яку отримує українська сторона, є оборонною.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, КНДР анонсувала запуск супутника-шпигуна, Японія привела в боєготовність свою ПРО.

Головне