Група Нафтогаз з початку року сплатила вже понад 61 млрд грн податків

Група Нафтогаз у період з січня по серпень поточного року сплатила до державного та місцевих бюджетів понад 61 млрд гривень податків. Про це повідомили у пресслужбі групи.

Згідно з оприлюдненими даними, зі вказаної суми 56,8 млрд гривень (11,5% від загальної суми відрахувань бізнесу) внесли до державного бюджету. Ще 4,4 млрд гривень було перераховано до місцевих бюджетів.  

“Для Групи Нафтогаз підтримка країни є надзвичайно важливою, особливо зараз. Ми як бізнес постійно працюємо над збільшенням свого прибутку, що своєю чергою впливає на ріст відрахувань у бюджет країни”, – зазначив голова правління НАК “Нафтогаз України” Олексій Чернишов.

Разом з тим він наголосив, що у серпні цього року Група відрахувала до державного бюджету майже 8,2 млрд гривень.

Група Нафтогаз за вісім місяців 2023 року сплатила понад 61 млрд грн податків
Група Нафтогаз за вісім місяців 2023 року сплатила понад 61 млрд грн податків

Як повідомляли “Ми-Україна,” товариство з обмеженою відповідальністю “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” поінформувало про закінчення строку виконання ним функцій та обов’язків постачальника “останньої надії” (ПОН) з 22 липня цього року. Компанію було визначено ПОН на три роки. “Нафтогаз України” залишається надійним постачальником газу за всіма своїми договорами як “звичайний” постачальник.

Головне