За минулий рік окупанти "отримали" 18 квартир українців, - Ковальов

За минулий рік окупанти

За минулий рік російські окупанти "отримали" 18 квартир українців, які або виїхали на підконтрольну територію України, або були звинувачені в роботі на українські Сили оборони.

Про це розповів кандидат політичних наук Андрій Ковальов в ефірі національного марафону "Єдині новини" на телеканалі "Ми-Україна".

За словами Ковальова, представників міністерства внутрішніх справ рф окупаційна влада поставила на посади в тимчасово окупованій Макіївці, що на Донеччині. Саме їхні куратори з Москви дозволили захоплювати та переоформлювати на себе нерухомість, власники якої виїхали на підконтрольну Україні територію або затримані за звинуваченнями про сприяння українській стороні.

Відомо, що минулого року таке вкрадене житло отримали 18 окупантів, які працюють у МВС рф.

"Разом з тим, окупаційна так звана "влада" виділила два адміністративні будинки для розміщення російських підрозділів, які тимчасово дислокуються в Макіївці. Також виділено сім промислових територій для розміщення техніки та особового складу російських загарбників. А в тимчасово окупованій Горлівці і навіть в Харцизьку, Макіївці та Донецьку окупанти посилили заходи контррозвідувального та адміністративного поліцейського режиму", - розповів Ковальов.

У перелічених містах у грудні представники "поліції" проводять рейди та перевірку документів місцевих мешканців.

Нагадаємо, російські загарбники хочуть відібрати земельні ділянки та націоналізувати їх в українців на тимчасово окупованих територіях. Ворог має намір провести інвентаризацію землі та націоналізувати, власники якої відмовились переоформлювати право власності.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, якщо росія проведе "вибори" на окупованих територіях, то це поставить під сумнів легітимність виборів у рф, заявила міністерка з питань реінтеграції Ірини Верещук.

Головне