Ворог прагне вибити собі плацдарм для наступу на Куп'янськ, - Євлаш

Ворог прагне вибити собі плацдарм для наступу на Куп'янськ, - Євлаш

На Лимано-Куп'янському напрямку Куп'янськ залишається однією з ключових задач російського окупаційного війська. Противник наразі зосередив зусилля на наступальних діях у напрямках Синьківки, Тернів та Сіверська, звідки потім можна йти в наступ на місто, розповів в ефірі "Ми-Україна" начальник пресслужби ОСУВ Ілля Євлаш.

"Противник продовжує тиснути в районах Синьківки, Тернів та Сіверська, намагаючись розвинути свій наступальний потенціал та вибити собі плацдарм для подальшого наступу до бар'єрних рубежів, таких як річка Оскіл та самого Куп'янська. Місто залишається однією з ключових задач противника на цьому напрямку, туди перекидаються основні  сили та резерви. Ворог намагається знайти шпарину в нашій обороні", - зазначив він.

Минулої бойової доби понад 800 обстрілів на Лимано-Куп'янському напрямку агресор завдав з усіх наявних видів озброєння по позиціях Сил оборони. Відбулося 17 боєзіткнень та ще 13 разів росіяни застосували свою авіацію - один раз Мі-8, решта - літаки Су-34 та Су-35.

Ворог втратив вбитими та пораненими 343 окупанти та 83 зразки озброєння та техніки. 

Нагадаємо, на Бахмутському напрямку за учорашній день армія рф здійснила майже 700 обстрілів позицій ЗСУ та чотири рази застосувала авіацію. Переважно на вказаному відтинку фронту працювали Су-25 і не звичними нам КАБами, а цього разу окупанти застосовували НАРи - некеровані авіаційні ракети. Відбулось вісім бойових зіткнень, в ході яких противник втратив 131 окупанта та ще 79 одиниць озброєння та військової техніки. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, ліквідація 11 ворожих зразків авіації за лютий призвела до того, що російські льотчики стали не такими "нахабними", повідомили в Повітряних силах ЗС України.

Головне