В ОПУ відповіли, чи не погіршились стосунки України зі США

В ОПУ відповіли, чи не погіршились стосунки України зі США

Стосунки України зі Сполученими Штатами Америки залишаються на тому ж рівні, що і були раніше - це найнадійніший стратегічний партнер нашої держави.

Про це заявив заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква у коментарі кореспондентці "Ми-Україна" Олені Черняковій.

"Відповідний діалог на рівні від президентів держав до міністрів оборони, керівників Генштабів... Керівник Офісу президента Андрій Єрмак на постійному зв'язку з радником із нацбезпеки Джейком Салліваном. Відповідні зустрічі конгресменів тут в Києві і їхнє спілкування зі своїми колегами з парламенту - воно триває. У нас дуже різноманітна співпраця, вона стосується не лише питання фінансування. Це не єдине питання, яке є на порядку денному наших відносин. Позиція Штатів важлива як у питанні проведення саміту миру, так і наприклад у питанні саміту НАТО у липні. Тому по всіх цих питаннях ведемо постійно діалог. Сполучені Штати Америки залишаються нашим найнадійнішим стратегічним партнером", - зазначив Ігор Жовква.

Як повідомляли "Ми-Україна", президент Володимир Зеленський прокоментував затримку допомоги від союзників та заявив, що Україні потрібно збільшувати власні можливості і самостійно зміцнювати країну.

Головне