В ОПУ розповіли про безпекову угоду зі США: Один з найсильніших документів

В ОПУ розповіли про безпекову угоду зі США: Один з найсильніших документів

Україна та Сполучені Штати Америки ведуть переговори щодо безпекової угоди. Про це розповів заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква кореспондентці "Ми-Україна" на полях форуму "Україна. Рік 2024".

За його словами, угода зі США стане однією з найсильніших.

"Відбулося два раунди перемовин, один з яких був очний. І це був дуже інтенсивний раунд переговорів. На сьогоднішній день робота триває. Ми не коментуємо про перебіг переговорів, про якісь дедлайни, але побачите, що це буде одна з найсильніших угод", - зазначив представник ОПУ.

Водночас заступник Андрія Єрмака пояснив, за яких обставин цю угоду, у разі її підписання, буде скасовано.

"Ми закладаємо механізми, щоб ця угода, так само як і інші угоди, працювала 10 років. Єдиною можливістю її скасування може бути те, що Україна раніше, ніж через 10 років вступить до НАТО. І тоді ми будемо думати, що робити з цими угодами, як вмонтовувати цей механізм в існуючий механізм Північноатлантичного альянсу", - зазначив Ігор Жовква.

Як повідомляли "Ми-Україна", керівник Офісу президента Андрій Єрмак розповів, коли Україна може підписати угоду у сфері безпеки зі Сполученими Штатами Америки. За його словами, безпекову угоду зі США буде підписано, скоріше за все, після голосування Конгресом за допомогу Україні.

Головне